Bahçeli Kiralık Daire

Bahçeli ev hayali neredeyse herkesin bulunmaktadır. Bahçeler İstanbul gibi kalabalık şehirlerde doğa ile temas noktaları gibi az ve ve özel yerlerdir. En azından yeşillik görmek bile insana ayrı bir ferahlık vermekteyken bahçeli bir evde yaşadığınızı düşünsenize her gün yeşillikler içinde uyanıyorsunuz.

Herhalde bu İstanbul gibi bir yerde büyük bir lüks olmaktadır. Maddi gücü yeten müşterilerimiz dediğimiz gibi böyle natürel bir hayat istiyorsa bizlerden bahçeli satılık daire almaktadır. Ama başka nedenlerden dolayı kiralık ev arayışı içinde olanlar ise bizlerden bahçeli kiralık daire bakmaktadır.

Bahçeli daireler eğer müstakil bir daire değil ise yani bir site içinde veya bir binanın ortak alanı ise istediğiniz gibi ekip biçemezsiniz ama en azından dediğimiz gibi yeşillikler içinde yaşamış olursunuz.

Eğer bahçe ekip biçmeye izin alabileceğiniz bir durum var ise ve sizlerde bahçe ile ilgilenmekten memnun iseniz herhalde bundan büyük keyif olamayacaktır.

Bizde her isteğinize göre mutlaka bir çözüm bulunmaktadır

Bizler kiralık daire arayan müşterilerimize öncelikle nasıl bir ev hayal ettiklerini ve bu hayalleri için ne kadar bir bütçe ayırdıklarını soruyoruz.

Sonuçta kiraya da çıksanız yaşayacağınız yerden her türlü huzur almak istersiniz.

Bu yaşayacağınız yerden beklentilerinizi bizlerle detaylı bir şekilde paylaşın ki bizler de sizler için en uygun daireyi sizlere kiralayabilelim. Müşterilerimiz taşınma hallerinde bazen ister istemez akıllarından çıkan sorular olabilmektedir.

Bizler müşterilerimiz ile görüşürken sakin bir şekilde tüm detayları kendilerine sormaktayız.

Aldığım cevaplara göre portföyümüz içinde araştırma yapmaktayız ve müşterilerimiz için en uygun daireleri belirledikten sonra dairelerin kendilerini görmeye gitmekteyiz. Bu şekilde müşterilerimiz doğru bir kiralama yapmaktadır. Bizler ne olursa olsun müşterilerimiz için en iyi kalitede hizmet vermeyi kendimizi misyon edinmiş bulunmaktayız. İster depo kiralasın ister villa , ister daire alsın ister residence bizim için önemli olan kişilerin kendileridir. Bizim her müşterimize eşit olmayı kendimizi görev edinmiş bulunmaktayız. Bizim görevimiz her iki tarafında haklarını hukuklarını koruyarak adil bir alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

Bir cevap yazın