Bahçeli Satılık Daire

Bilindiği üzere İstanbul sürekli olarak anadoludan göç alan bir şehrimizdir. Bir çok insan köyünü yurdunu bırakarak İstanbul’un neredeyse taş yığını olmuş siliüeti ile mecburen karşılaşmaktadır. Eski İstanbul’lular dediğimiz bir avuç kişinin dışında tüm şehir neredeyse bu şekilde köylerden gelmiş bulunmaktadır.

İster istemez insanlar köylerini , bağlarını bahçelerinide özlemektedir. Aynı zamanda bahçeden toplanıpta yenilen meyve ve sebzelerin yerini hiçbir şey tutamaz. Bu yüzden satılık daire arayanların bir çoğu ister istemez bahçeli satılık daire aramaktadır. Her ne kadar apartman içinde bahçeyi ekip biçemeseler bile o yeşil alan insana huzur vermektedir.

Müstakil bahçeli evler ise imkan doğrultusunda her türlü ağaç ve sebze ekmeye elverişlidir. Düşünsenize bahçenizden topladığınız domates ve biberler ile kahvaltı yaptığınızı en azından o toprak ile uğraşmak bile insanın biraz da olsa stresini alır. Bizlere gelen bahçeli ev taleplerini ise geniş daire portföyümüz ile rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Alanında profesyonel gayrimenkul danışmanları ile çalıştığınızda göreceksiniz ki aradığınız her türlü özellikte daireyi rahatlıkla ve hızlı bir şekilde bulabileceksiniz.

Bizler müşterilerimize bahçeli satılık daire bakarken öncelikle bu bahçeyi ne amaçla istediklerini soruyoruz. Bazısı sadece yeşil alanda olmak için bazısı ise bir şeyler ekip biçmek istemektedirler. Genelde bahçe alanları binaların ortak kullanım alanları içinde olduğu buna pek izin verilmesede bazı binaların bahçeleri müstakil olabilmektedir. Yani söylemek istediğimiz her bahçeli satılık daire sizin amacınıza uygun bir daire olmayabilir.

İleride problem yaşayacağınıza baştan bunları bilmenizde fayda var. Nereden olursa olsun bahçeli satılık daire alırken neden bahçeli bir daire istediğinizi mal sahibi veya gayrimenkul danışmanı ile paylaşın. Bizler müşterilerimiz bizimle niyetlerini paylaşsada paylaşmasada mutlaka bahçeli evi neden tercih ettiklerini soruyoruz. Olur ya o ev alma heyecanı içinde unutulan bir çok detay gibi buda unutulabilir.

Sonunda müşterilerimiz hüsran ile karşılaşacaklarına baştan her şeyi konuşmakta fayda var. Müşterilerimizin bir çoğu bu açık sözlülüğümüzden dolayı bizlere teşekkür etmektedir. Bu aslında özel bir meziyet olmamakla birlikte herkesin yapması gereken bir şeydir.

Bir cevap yazın